SC 530 (asbestverwijdering)

Het allereerste certificaat dat we behaald hebben, is het verplichtte(!) certificaat dat benodigd is voor het bedrijfsmatig verwijderen van asbest.
Reeds in december 1997 waren we bij de eerste groep bedrijven die goed genoeg werden bevonden om dit certificaat op de muur te mogen hangen. Destijds heette het certificaat overigens nog BRL 5050. U kunt dit nog wel eens tegen komen op verouderde documenten en dergelijke.

sc-530-20150301

Zie ook van ons:

Banner
Banner

Nieuwsflits

Nieuwe asbestregelgeving in februari 2012

nieuwe-sc530

De nieuwe regelgeving voor het verwijderen van asbest, de SC-530, zal in februari 2012 van kracht worden.
De voornaamste wijzigingen zitten hem in de nog strengere sanctiemaatregelen die volgen op gevonden afwijkingen op asbestprojecten. Hierdoor zouden asbestverwijderaars al vrij snel hun certificaat kunnen verliezen.

  • Onze partners in kwaliteit: